ONLINE
KATALOG
Online Katalog
ÖN TALEP
FORMU

HAKKIMIZDA

ZG MİMARLIK - TASARIM OFİSİ

Büyük ölçekli tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen Şenel Mimarlık, kuruluşundan bu yana farklı, araştırma odaklı ve çağın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama deneyimleri üzerinde çalışıyor. Toplu konuttan ticari yapılara, büyük ölçekli kentsel tasarım projelerinden dini yapılara dek çok yönlü tecrübesiyle, yılda 50'den fazla farklı projeye imza atıyor.

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek yapılar üretmeyi ilke edinen Şenel Mimarlık, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, sürdürülebilir mekânlar kurgulama

Yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten Şenel Mimarlık, mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “herkes için mimarlık” anlayışı ile hareket ediyor.

Edindiği deneyimi tüm çalışanlarına aktaran ve yüksek standartlarda bir çalışma ortamı yaratarak, sahip olduğu zengin potansiyel sayesinde, tasarımlarında kendi özgün kültürünü yansıtabilmeyi, böylece farklı coğrafyalarda da adından söz ettirerek uluslararası alanda söz sahibi olmayı hedefliyor.